# Байгууллага Албан тушаал Овог Нэр Утас
1. Аймгийн Иргэдийн төлөөлөгчдийн хурал Аймгийн иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын дарга Г.Хэрлэнчулуун 99996816 88886816
2. Аймгийн Иргэдийн төлөөлөгчдийн хурал Аймгийн иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын Нарийн бичгийн дарга бөгөөд Ажлын албаны дарга С.Бат-Эрдэнэ 70562307 96010010
3. Аймгийн Иргэдийн төлөөлөгчдийн хурал Нягтлан бодогч Ч.Лхагвасүрэн 92069907 98066060
4. Аймгийн Иргэдийн төлөөлөгчдийн хурал Эдийн засгийн хөгжлийн асуудал хариуцсан ажилтан Т.Алтанчимэг 92069909
5. Аймгийн Иргэдийн төлөөлөгчдийн хурал Архив бичиг хэргийн эрхлэгч П.Энхсаруул 92069905
6. Аймгийн Иргэдийн төлөөлөгчдийн хурал Хууль, эрх зүйн асуудал хариуцсан ахлах ажилтан Д.Сарангэрэл 99963787
7. Аймгийн Иргэдийн төлөөлөгчдийн хурал Хэвлэл мэдээллийн ажилтан Ш.Батчимэг 88696998
8. Аймгийн Иргэдийн төлөөлөгчдийн хурал Ажлын албаны жолооч Н.Гангантөгс 95560707
9. Аймгийн Засаг даргын Тамгын газар Засаг дарга Ц.Чогсомжав 99104218
10. Аймгийн Засаг даргын Тамгын газар Засаг даргын орлогч Л.Батсайхан 99569199
11. Аймгийн Засаг даргын Тамгын газар ЗДТГ-ын дарга Ж.Ганбаатар 92113204
12. Аймгийн Засаг даргын Тамгын газар Төрийн захиргааны удирдлагын хэлтсийн дарга Ж.Гантулга 90104004
13. Аймгийн Засаг даргын Тамгын газар Төрийн үйлчилгээ, мэдээллийн төв хариуцсан ахлах мэргэжилтэн Д.Зоригтбаясгалан 92113565
14. Аймгийн Засаг даргын Тамгын газар Компьютерийн технологи, програм хангамж хариуцсан мэргэжилтэн Ж.Энхбат 99155488
15. Аймгийн Засаг даргын Тамгын газар Хэвлэл мэдээлэл, олон нийттэй харилцах асуудал хариуцсан ахлах мэргэжилтэн С.Оюун-Эрдэнэ 91116109
16. Аймгийн Засаг даргын Тамгын газар Нутгийн захиргааны байгууллагын бодлого, тогтоол шийдвэрийн хэрэгжилт хариуцсан ахлах мэргэжилтэн Т.Бямбадулам 90906779
17. Аймгийн Засаг даргын Тамгын газар Хэвлэлийн төлөөлөгч Ц.Эрдэнэболд 90088668, 99948868
18. Аймгийн Засаг даргын Тамгын газар Төрийн үйлчилгээний асуудал хариуцсан мэргэжилтэн С.Лхагвацэрэн 92048008
19. Аймгийн Засаг даргын Тамгын газар Дотоод ажил, агентлаг хариуцсан мэргэжилтэн Ш.Эрдэнэжаргал 92069906
20. Аймгийн Засаг даргын Тамгын газар Засаг даргын туслах О.Ган-Эрдэнэ 86097191
21. Аймгийн Засаг даргын Тамгын газар Төрийн үйлчилгээний нэгдсэн төвийн угтагч Н.Алтанчимэг 85331156
22. Аймгийн Засаг даргын Тамгын газар Санхүү төрийн сангийн хэлтсийн дарга С.Нямдаваа 99820855, 89820855
23. Аймгийн Засаг даргын Тамгын газар Төсвийн ерөнхий нягтлан бодогч Д.Цэцэгсүрэн 94840723, 98600551
24. Аймгийн Засаг даргын Тамгын газар Төсвийн орлого, хөрөнгө оруулалтын санхүүжилт хариуцсан мэргэжилтэн Х.Баярбаатар 99058696
25. Аймгийн Засаг даргын Тамгын газар Бүртгэлийн мэргэжилтэн Б.Цэцэгмаа 99560699
26. Аймгийн Засаг даргын Тамгын газар Төсөвт байгууллагын төлбөр тооцоо хариуцсан мэргэжилтэн Ц.Сайханчулуун 91113037, 92116762
27. Аймгийн Засаг даргын Тамгын газар Төсөвт байгууллагын төлбөр тооцоо хариуцсан мэргэжилтэн Д.Бадамцэцэг 96012868
28. Аймгийн Засаг даргын Тамгын газар Төсвийн зарлага хариуцсан мэргэжилтэн М.Дэлгэрзаяа 91117952
29. Аймгийн Засаг даргын Тамгын газар Төсөвт байгууллагын төлбөр тооцоо хариуцсан мэргэжилтэн Б.Онончимэг 91114279
30. Аймгийн Засаг даргын Тамгын газар Тогтвортой амжиргаа 3 төслийн зохицуулагч Ж.Даваасүрэн 99079799
31. Аймгийн Засаг даргын Тамгын газар Бүртгэлийн мэргэжилтэн Б.Цэцэгмаа 99560699
32. Аймгийн Засаг даргын Тамгын газар Нярав Т.Баяртуяа 91117625
33. Аймгийн Засаг даргын Тамгын газар Хууль, эрхзүйн хэлтсийн дарга Б.Дарханбаатар 99013735
34. Аймгийн Засаг даргын Тамгын газар Эрхзүйн сургалт, сурталчилгаа, хүний эрх, гэмт хэргээс урьдчилан сэргийлэх асуудал хариуцсан мэргэжилтэн Ж.Ганбаяр 92114095
35. Аймгийн Засаг даргын Тамгын газар Архив, бичиг хэргийн эрхлэгч Д.Энхтуяа 99730701
36. Аймгийн Засаг даргын Тамгын газар Хөгжлийн бодлого, төлөвлөлт, хөрөнгө оруулалтын хэлтэс Э.Мөнх-Эрдэнэ 99561199
37. Аймгийн Засаг даргын Тамгын газар Олон нийт үйлдвэрийн барилга, дэд бүтцийн бодлого, зураг төсөл хариуцсан мэргэжилтэн С.Лхагвачулуун 93060225
38. Аймгийн Засаг даргын Тамгын газар Хөрөнгө оруулалтын гүйцэтгэл, орон сууц газрын харилцааны бодлого хариуцсан мэргэжилтэн Ц.Бат-Эрдэнэ 91109977
39. Аймгийн Засаг даргын Тамгын газар Байгаль орчин, уул уурхай, хүнд үйлдвэрийн бодлого хариуцсан ахлах мэргэжилтэн Б.Мөнхжаргал 99040414
40. Аймгийн Засаг даргын Тамгын газар Хүнс хөдөө аж ахуй хөнгөн үйлдвэрийн бодлого хариуцсан мэргэжилтэн Э.Ариунтунгалаг 99102780
41. Аймгийн Засаг даргын Тамгын газар Эрчим хүчний зохицуулах зөвлөлийн орон тооны гишүүн Д.Эрхэмбаяр 88056050
42. Аймгийн Засаг даргын Тамгын газар Эдийн засагч, хөгжлийн бодлого төлөвлөлт хариуцсан мэргэжилтэн Б.Мөнх-Оргил 92090306, 86470306
43. Аймгийн Засаг даргын Тамгын газар Хяналт-шинжилгээ үнэлгээний хэлтсийн дарга Ц.Ганчимэг 99569928
44. Аймгийн Засаг даргын Тамгын газар Агентлагын хяналт-шинжилгээ, үнэлгээ хариуцсан мэргэжилтэн Г.Уянга 88154344
45. Аймгийн Засаг даргын Тамгын газар Нийгмийн бодлогын хэлтсийн дарга Д.Өнөрцэцэг 97112213
46. Аймгийн Засаг даргын Тамгын газар Соёл урлаг, биеийн тамир, спортын бодлого хариуцсан мэргэжилтэн Н.Зоригтбаатар 99086877
47. Аймгийн Засаг даргын Тамгын газар Эрүүл мэнд, нийгмийн даатгалын бодлого зохицуулалт, жендэрийн бодлого хариуцсан мэргэжилтэн Ж.Цэнджав 99018126
48. Аймгийн Засаг даргын Тамгын газар Хүн ам зүйн нийгмийн хамгаалал, хөдөлмөр эрхлэлт, гэр бүл, хүүхэд залуучуудын бодлого хариуцсан мэргэжилтэн Г.Пүрэвбаатар 90666510, 90666417
49. Аймгийн Засаг даргын Тамгын газар Цэргийн штабын дарга Н.Хүрэлээ 98119003
50. Аймгийн Засаг даргын Тамгын газар Цэргийн штабын тоо бүртгэлийн офицер Л.Цэнддорж 93150707